S100X225YHJ Self-Laminating Label
Produktnummer: S100X225YHJ
EAN-Nummer: 5705378676134
The laser/ink jet self-laminating adhesive label is made of polyester and is supplied on 8.5 x 11" (203.2 x 292.1 mm) sheets with 8 labels per row and 32 labels per sheet. The label has a red colored print-on area 0.75" (19.1 mm) high for Category 6 FTP, Category 6a (10 Gig) UTP, Category 6a (10 Gig) FTP, 8 - 4 AWG wires, and a clear overlaminate. It is 1.0" wide and 2.25" long (25.4 x 57.15 mm). It comes in packages of 1000.